Cennik

1. Apartament w Ustce – 100 zł za dobę (min. 2 doby)
2. Dom nad jeziorem – 40 zł za osobę (min. 3 doby)
Końcowe sprzątanie kosztuje – 150 zł.

Rezerwacja min. 2 doby – Ustka
Rezerwacja min. 3 doby – Koczała

Dane kontaktowe

Rafał Szewczyk
e-mail: rezerwacja@wiksze5.vot.pl
tel: 510 747 459
Nr konta (zaliczka): 81 2030 0045 1130 0000 0528 5990

Warunki rezerwacji

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji: telefonicznie, drogą mailową lub korzystając z załączonego niżej formularza, Gość otrzyma e-mailem potwierdzenie rezerwacji, z prośbą o uiszczenie zadatku w przeciągu 3 dni. Pozostała należność (płatność gotówką) pobierana jest w dniu przyjazdu. Zadatek nie podlega zwrotowi.
Do podanych cen należy doliczyć opłatę klimatyczną – 3 zł za osobą na dobę (apartament w Ustce).

home-ob-2
home-ob-3

Regulamin pobytu

 1. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji: telefonicznie, drogą mailową lub korzystając z formularza ze strony, Gość otrzyma e-mailem potwierdzenie rezerwacji z prośbą o uiszczenie zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w przeciągu 3 dni. Brak wpływu zadatku w ciągu 5 dni powoduje anulowanie rezerwacji. W przypadku rezygnacji zadatek nie podlega zwrotowi.
 2. Pozostała należność (płatność gotówką) pobierana jest w dniu przyjazdu.
 3. Aktualny cennik znajduje się na stronie. Do podanych cen należy doliczyć opłatę klimatyczną 3 zł za osobę za dobę (apartament w Ustce).
 4. Pobyt rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
 5. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym terminie należność za całość pobytu nie ulega zwrotowi.
 6. Wszelkie szkody, usterki, awarie i uwagi w trakcie pobytu powinny być natychmiast zgłoszone Wynajmującemu.
 7. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.
 8. Nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy i przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
 9. Klucze do apartamentu/domu służą do otwierania drzwi wejściowych do obiektu oraz bramki. Po upływie terminu pobytu Gość zobowiązany jest do zwrotu kluczy. Za zagubione klucze pobieramy opłatę 20 zł.
 10. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00-6.00
 11. Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać właścicielowi obiektu.
 12. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo w obiekcie obowiązuje zakaz palenia.
 13. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 14. Osoby niezameldowane w obiekcie mogę przebywać w godzinach 8.00- 22.00.
 15. Przedmioty pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na Jego koszt na wskazany adres.
 16. Nie akceptujemy zwierząt.
 17. Parking jest bezpłatny, ale niestrzeżony, ilość miejsc jest ograniczona. Nie odpowiadamy za uszkodzenia lub utratę samochodów Gości.
 18. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza, a także żądać natychmiastowego opuszczenia obiektu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 19. Przyjmuje się, że każdy Gość rezerwujący pobyt w obiekcie oraz przebywający w obiekcie akceptuje powyższy regulamin bez zastrzeżeń i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
  Życzymy udanego pobytu